IMG 9866 titulkaV budově Úřadu městské části Praha 5 převzali dnes příslušníci policií a hasičského záchranného sboru záslužné medaile za mimořádný čin a čestné uznání za vzornou službu. Oceněné přivítal starosta Daniel Mazur, který zmínil pozitivní trend ve snižování kriminality na území Prahy 5 a poděkoval za kvalitní práci zúčastněných složek. Následovala minuta ticha jako uctění památky nedávno zesnulého kolegy z Prahy 5. Z rukou starosty převzali medaile a ocenění 4 strážníci. Mezi nimi byla vedoucí jízdní skupiny Lenka Nyklová, pro kterou je medaile příjemným vzkazem, že práce strážníků na koních je pozitivně vnímána nejen občany, ale dokáže ji ocenit i vedení městské části.

„Každé společenské ocenění je pro strážníky velkou motivací a důkazem, že jejich práce má smysl. Spolupráce s Úřadem MČ Praha 5 i s ostatními bezpečnostními složkami je vynikající,“ poznamenal na závěr Zdeněk Hejna, ředitel obvodního ředitelství.

Stříbrné medaile převzali Martin Tkačík a Aleš Koziar, bronzové Lenka Nyklová a Pavel Kulík.

 

nábor new

přestupky new

pohledavky ikona hlavnistrana

Den otevřených dveří

 

plakat utulek web

Videa MP Praha

Výročí 25 let MP Praha

brozura 252x252px

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle Vám přinášíme reportáž z Hlídkového útvaru MP Praha, rozhovor s expertem na dopravu Jiřím Fillerem, reportáž z e-Salonu a mnoho dalšího... a na závěr roku trochu humoru.

archiv (od roku 2004)