tonicekPamatujete si na případ ze září loňského roku, který se týkal asi 13 letého maltézského psíka ve velmi špatném stavu? Ten se díky hodné paní dostal do péče ošetřovatelů z útulku pražských strážníků. Přestože jeho příběh zpočátku nevypadal vůbec dobře,  díky péči ošetřovatelů se ho podařilo zachránit a za pomoci médií a sociálních sítí umístit do rodiny, kde může obklopen péčí a láskou dožít.

Nové majitelky psa, Silvie a Šárka, mu říkají Toníček. Do útulku pražských strážníků poslaly krásný předvánoční pozdrav, včetně Toníkovy fotografie:

Dobrý den, srdečně Vás po delší době zdravím.

Chci se s Vámi podělit o radost, Toníčkovi se stále dobře daří, jeho hlavička je zcela vyléčená, má sice obvyklé stařecké zdravotní potíže, ale vše překováná a stále se těší života :) Jeho oblíbenou činností je jídlo a protože už nemá ani jeden zoubek, pochutnává si na masových kašičkách. Máme z něj velikou radost.

Posíláme pár foteček Toníčka a ještě jednou Vám za něj, jeho záchranu i perfektní péči v útulku děkujeme!

Hodně úspěchů nadále přejí Silvie + Šárka

Původní příběh si můžete připomenout zde:  https://mppraha.cz/uvod-czech/hlavni-clanky/2357-clovek-pritel-psa

nábor new

přestupky new

pohledavky ikona hlavnistrana

Den otevřených dveří

 

plakat utulek web

Videa MP Praha

Výročí 25 let MP Praha

brozura 252x252px

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle Vám přinášíme reportáž z Hlídkového útvaru MP Praha, rozhovor s expertem na dopravu Jiřím Fillerem, reportáž z e-Salonu a mnoho dalšího... a na závěr roku trochu humoru.

archiv (od roku 2004)