titulka ochrance 2018Městská část Praha 4 oceňuje dvakrát ročně práci bezpečnostních složek na svém území. V pondělí 19. února převzali pamětní listy „Ochránce Prahy 4“ zástupci hasičů, policistů, celníků a strážníků. Za nadstandardně kvalitní práci ve 2. pololetí loňského roku jim poděkoval radní pro bezpečnost a prevenci kriminality Libor Hadrava, starosta MČ Praha 4 Petr Štěpánek a radní pro bezpečnost MČ Praha 4 Zdeněk Pokorný.

Ve svém úvodním projevu radní Libor Hadrava mimo jiné řekl: „Tyto akce mají velký smysl a je dobře, že je Praha i některé městské části pořádají. Dnešní ocenění slyší většinou jen negativní reakce a je důležité umět jim za dobrou práci poděkovat.“

„Naše práce není mnohdy vůbec vidět a tohle je důkaz, že si toho přesto někdo všímá a dokáže ji ocenit. A je to určitě skvělá motivace do dalších směn“, vystihla význam ocenění str. Eva Machálková.

Jmenovitě bylo oceněno těchto 12 strážníků: Eva Machálková, Nikola Flachsová, Martin Riener, Jiří Hroník, Martin Vacek, Jan Kusko, Jiří Kužel, Michal Verčík, Ludvík Gregor, Richard Strnad, Lubomír Magiera, Martin Bartůšek.

 

 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)