40x40  Strážníci řešili případ plačícího chlapečka zamčeného v autě na parkovišti nákupního centra. Bál se, měl žízeň a potřeboval na toaletu. Matku se podařilo sehnat až po vyvolání rozhlasem.
V úterý večer bylo na linku městské policie oznámeno, že se na parkovišti obchodního centra na Chodově nachází vozidlo, ve kterém je zamčené malé plačící dítě. Strážníci z Prahy 11 podle výpovědi svědků zjistili, že zhruba tříletý chlapeček je v autě sám už přes hodinu. Byl vyděšený, usedavě plakal a snažil se dostat ven. Strážníkům se ho podařilo po chvilce částečně uklidnit. Pak ho názornými gesty navedli, jak otevřít dveře od vozidla. Vysvobozený klučík se strážníkům svěřil, že se mu chce čůrat a má žízeň. Hlídka vzala chlapečka na toaletu a zajistila mu pití. Zkontaktovat telefonicky majitele vozidla se jim ale nepodařilo. Požádali tak o vyhlášení výzvy rozhlasem nákupního centra, na kterou se třiatřicetiletá matka dostavila. Celou záležitostí se bude zabývat Odbor sociálně právní ochrany dětí, kam byla událost neprodleně oznámena.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)