40x40Řidička tramvaje kontaktovala hlídku městské policie ohledně rvačky několika mužů. Jeden z nich měl ležet v bezvědomí na konečné zastávce MHD. Útočníky se podařilo strážníkům ihned dopadnout.

Ve středu ve večerních hodinách si všimla řidička tramvaje, že na konečné zastávce u pražského Výstaviště dva muži fyzicky napadají třetího, kterého měli zmlátit do bezvědomí. Tyto informace bezprostředně předala právě kolem projíždějící hlídce strážníků z Prahy 7. Ti na místě kromě bezvládně ležícího muže nalezli i oba útočníky, kteří se snažili z místa odejít. Strážníci je zadrželi a omezili na osobní svobodě. Zraněnému bezvládnému muži poskytovali do příjezdu záchranné služby první pomoc. Jednačtyřicetiletí násilníci vypověděli, že mezi nimi a napadeným došlo k hádce, která vyústila  ve fyzický konflikt. Na místě si je převzali policisté ČR, kteří se případem budou dále zabývat.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web listopad

V novém čísle se ohlédneme formou vzpomínek našich zaměstnanců na listopadové události roku 1989, dále v rubrice Historie vám nabízíme exkurzi do tábora Vojna u Příbrami, ukážeme vám práci našich kolegů u MP Rakovník a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)