40x40Cizinec rozbil výlohu oděvního ateliéru, našinec knihkupectví.

Nad ránem vyšel z hudebního klubu ve Francouzské ulici muž, rozběhl se, kopl do výlohy oděvního ateliéru a dal se na útěk směrem k náměstí Míru. To vše téměř před zraky strážníků, kteří zde prováděli kontrolní činnost. Na zákonnou výzvu, aby zastavil, nereagoval. Hlídka ho dostihla u kostela sv. Ludmily a za použití hmatů, chvatů zpacifikovala. Dvacetiletý cizinec byl omezen na osobní svobodě a předán hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Na muže v černé bundě, který rozbil skleněnou výlohu knihkupectví, upozornil strážníky z Hlídkového útvaru muž, který nastoupil do noční tramvaje na Národní třídě, ve které vykonávali dohled. Strážníci muže dle popisu nalezli ve Spálené ulici. Stál u místa činu. Dvaatřicetiletý muž od začátku svého jednání litoval a omlouval se za něj, byl ochoten způsobenou škodu uhradit. Prý se pohádal s přítelkyní a v rozčilení uhodil do výlohy. Protože hlídka nebyla schopná určit výši škody, musela na místo přivolat Policii ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme rozhovor s náměstkem primátora Petrem Hlubučkem o tématech životního prostředí v metropoli, dále se podíváme na práci hasičů trochu z jiného pohledu, pozveme vás na výstavu Kají Saudka a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)