40x40Opilou řidičku prozradila zhasnutá světla. Provedenou dechovou zkouškou jí strážníci naměřili téměř 2 a půl promile.

V pátek v noci prováděli strážníci z Prahy 15 kontrolní činnost v Hornoměcholupské ulici, kde si všimli osobního vozidla jedoucího pouze s rozsvíceným denní svícením. Protože nebylo předpisově osvětleno, hlídka se rozhodla řidičku zastavit a upozornit ji na protiprávní jednání. Jakmile strážníci přistoupili k vozidlu, řidička stáhla okénko a řekla: „a jsem v pr**li“. Když se hlídka zeptala na důvod takového to povzdechu, mladá žena odpověděla, že jede z hospody, kde vypila několik piv a tvrdý alkohol. Strážníci ji ztotožnili a provedli u ní dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem, který potvrdil její předešlou reakci. Řidička nadýchala téměř dvě a půl promile. Strážníci ji pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a předali ji přivolané hlídce Policie ČR.

nábor new

přestupky new

pohledavky ikona hlavnistrana

Den otevřených dveří

 

plakat utulek web

Videa MP Praha

Výročí 25 let MP Praha

brozura 252x252px

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle Vám přinášíme reportáž z Hlídkového útvaru MP Praha, rozhovor s expertem na dopravu Jiřím Fillerem, reportáž z e-Salonu a mnoho dalšího... a na závěr roku trochu humoru.

archiv (od roku 2004)