40x40Strážníci předali policistům muže v celostátním pátrání. Ten na sebe upozornil popíjením alkoholu u terminálu stanice metra Černý Most. Od začátku května pražští strážníci odhalili již 20 osob v pátrání Policie ČR.

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v okolí stanice metra Černý Most. U vstupu do terminálu si strážníci všimli muže, který konzumoval alkohol v místě, kde je to zakázáno. Hlídka ho vyzvala k prokázání totožnosti a ověřením jeho osobních údajů zjistila, že je v celostátním pátrání. Strážníci muži za jeho protiprávní jednání uložili pokutu ve výši 500 Kč a následně ho předvedli na Policii ČR. Ta si hledaného převzala k dalšímu opatření. Od začátku května se jedná již o 20 osobu v celostátním pátrání odhalenou strážníky Městské policie hl. m. Prahy. V loňském roce 2017 pak strážníci odhalili 276 hledaných osob.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka kveten web 2019

V novém čísle vám přinášíme recenzi nových vozidel MP Praha Škoda Octavia Scout, dále rozhovor s Carlem Capalbem nejen o pražském maratonu, dále pohled do historie na pražské květnové povstání a mnoho dalšího.

archiv (od roku 2004)