40x40Dvojice mladíků si rozdělovala drogy ve vozidle stojícím na přechodu pro chodce. Strážníci případ předali policistům k dalšímu opatření.

V neděli večer prováděla pěší hlídka strážníků kontrolní činnost v Dejvické ulici, kde si všimla osobního vozidla stojícího na přechodu pro chodce. Strážníci proto řidiče vyzvali k prokázání totožnosti. Na dotaz proč vozidlo zaparkoval přímo na přechodu, mladík odpověděl, že si potřeboval s kamarádem rozdělit marihuanu.  Mladík sedící na sedadle spolujezdce skutečně držel v ruce dózu, ve které se nacházelo větší množství sušiny rostliny konopí. Mladíci bez okolků přiznali, že se jedná o cca 10 gramů, které koupili na Václavském náměstí. Strážníci je pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

nábor new

přestupky new

pohledavky ikona hlavnistrana

Den otevřených dveří

 

plakat utulek web

Videa MP Praha

Výročí 25 let MP Praha

brozura 252x252px

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle Vám přinášíme reportáž z Hlídkového útvaru MP Praha, rozhovor s expertem na dopravu Jiřím Fillerem, reportáž z e-Salonu a mnoho dalšího... a na závěr roku trochu humoru.

archiv (od roku 2004)