40x40Dvojice mladíků si rozdělovala drogy ve vozidle stojícím na přechodu pro chodce. Strážníci případ předali policistům k dalšímu opatření.

V neděli večer prováděla pěší hlídka strážníků kontrolní činnost v Dejvické ulici, kde si všimla osobního vozidla stojícího na přechodu pro chodce. Strážníci proto řidiče vyzvali k prokázání totožnosti. Na dotaz proč vozidlo zaparkoval přímo na přechodu, mladík odpověděl, že si potřeboval s kamarádem rozdělit marihuanu.  Mladík sedící na sedadle spolujezdce skutečně držel v ruce dózu, ve které se nacházelo větší množství sušiny rostliny konopí. Mladíci bez okolků přiznali, že se jedná o cca 10 gramů, které koupili na Václavském náměstí. Strážníci je pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web duben 2019

Nové číslo našeho časopisu je zaměřeno především na cyklisty. Najdete zde reportáž o elektrokolech, které MP Praha nově nasazuje do výkonu, dále se podíváme na dopravní hřistě v Praze 8 a také si můžete přečíst o místě v Brdech, které nese označení Javor 51…

archiv (od roku 2004)