40x40  VIDEO  Zmatený muž, který vyhrožoval sebevraždou, skočil do kolejiště metra. Strážníci ho vyvedli na nástupiště a předali ho záchranné službě. Muž skončil na psychiatrii.

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Hlídkového útvaru oznámení, že v soupravě metra jedoucí ze stanice Zličín do stanice Anděl jede neznámý muž, který vyhrožuje sebevraždou. Strážníci ve stanici metra Lužiny nalezli osobu odpovídajícího popisu. Muž se před hlídkou dal na útěk a vystoupil z metra. Na strážníky poté začal zmateně pokřikovat. Poté skočil do prázdného kolejiště a křičel, že se zabije. Jeden člen hlídky ihned běžel za dozorčí stanice, která zastavila provoz a vypnula elektrický proud v kolejišti. Strážníci poté pomateného muže vyvedli na nástupiště a přivolali na místo záchrannou službu. Ta ho následně transportovala na psychiatrii.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)