40x40 VIDEO  Strážníci zaznamenali další případ nezodpovědného rodiče. Opilý muž trávil večer s malým synem v bistru. Celou věcí se budou zabývat úředníci sociálního odboru.

V neděli po půlnoci přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že v bistru na pražské Malovance se nachází zjevně opilý muž s dítětem. Hlídka na místo přijela během tří minut a zjistila, že oznámení se zakládá na pravdě. Obsluha baru uvedla, že muž přišel do bistra asi ve 23:00. Objednal si několik piv a pro dítě džus. Chlapec nato po chvilce usnul. Když si muž chtěl objednat další pivo, obsluha mu odmítla nalít a hosté přivolali strážníky. Hlídka muže ztotožnila a chlapce posadila do služebního vozidla, kde po chvilce znovu usnul. Muž strážníkům řekl, že se snaží dítě získat do své péče a nevidí důvod, proč by s ním městská policie měla něco řešit. Nakonec dokonce prohlásil, aby si strážníci a policisté s jeho synem dělali, co chtějí.  Provedenou dechovou zkouškou mu byly naměřeny více než dvě promile. Strážníci o celé věci vyrozuměli Policii ČR, která kontaktovala matku dítěte. Žena si následně dítě převzala na policejní služebně. Celou věcí se budou zabývat úředníci příslušného odboru sociálně právní ochrany dětí. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)