prvni pomoc novy 201612.9.2017

 FOTO 

Pražští strážníci poskytli první pomoc muži, který se zranil při dopravní nehodě

Strážníci pražské městské policie poskytli první pomoc muži, který se zranil při střetu s osobním automobilem. Dopravní nehodu dále šetří policisté.

V pondělí večer prováděli strážníci z obvodního ředitelství Městské policie Praha 12 kontrolní činnost v ulici Gen. Šišky. V křižovatce s ulicí Československého exilu si hlídka všimla dopravní nehody jezdce na koloběžce a osobního automobilu. Strážníci zajistili místo dopravní nehody služebním automobilem s rozsvícenými majáky a běželi pomoci zraněnému muži. Ten ležel na vozovce bez známek života. Muž měl navíc několik tržných ran. Hlídka poté zjistila, že je v bezvědomí, ale mělce dýchá. Strážníci zraněnému nasadili fixační krční límec, ošetřili tržné rány a nakonec se ho podařilo přivést k vědomí. Další autohlídka pražské městské policie navíc po celou dobu usměrňovala provoz v rušné křižovatce. Zraněného muže si následně převzala přivolaná záchranná služba a převezla ho do jedné z pražských nemocnic. Další okolnosti dopravní nehody šetří dopravní policisté, kteří si celou událost od strážníků převzali.

Ilustrační foto: MP Praha

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven ps 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž a rozhovor na téma dárcovství krve, seznámíme vás s novelou zákona o zbraních, dále se podíváme na problematiku GDPR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)