alkohol auto nadychano 201611.9.2017

 VIDEO 

Strážníci odhalili řidičku a řidiče pod vlivem alkoholu

Další dva případy šoférů pod vlivem alkoholu zaznamenali pražští strážníci o uplynulém víkendu. Oba případy dále šetří státní policisté.

První případ zaznamenali strážníci z Prahy 11 v sobotu krátce po třetí hodině ráno. Hlídka byla vyslána do baru ve Valentově ulici, kde se měly nacházet dvě opilé problémové zákaznice. Když strážníci přijeli na místo, dvojice žen odpovídající popisu zrovna nastoupila do vozidla a odjížděla směrem do ulice Květnového vítězství. Tam strážníci vozidlo zastavili. Řidička byla na první pohled opilá a byl z ní cítit alkohol. Provedenou dechovou zkouškou jí byla následně naměřena hodnota ve výši téměř dvě promile. Strážníci ženu omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předali Policii ČR k dalšímu opatření.

Další případ se stal v neděli po poledni. Autohlídka strážníků z obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 přijala oznámení, že v Jankovcově ulici rozváží pizzu opilý řidič. Pracovník pizzerie hlídce sdělil, že kurýr je zjevně pod vlivem alkoholu. Hlídka následně vozidlo pro rozvoz pizzy s údajně opilým řidičem za volantem nalezla a zastavila. Provedenou dechovou zkouškou mu strážníci naměřili bezmála dvě a půl promile. Událost si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala k dalšímu opatření Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)