40x40Na frekventované ulici se pohyboval muž pod vlivem alkoholu, který téměř nemohl ani chodit. Měl u sebe svého psa, kterého následně pustil z vodítka a vyhrožoval s ním strážníkům. Zatímco pes byl odvezen do útulku, muž skončil na záchytce

40x40K rozepři dvou mužů mělo dojít v jednom z pražských supermarketů. Jeden vytáhl na druhého střelnou zbraň a vyhrožoval mu. Strážníci útočníka zadrželi a předali Policii ČR.

Oznámením o vyhrožování střelnou zbraní v supermarketu v Plynární ulici

40x40Malý chlapec se bál jít do školy kvůli šikaně, a tak pobýval v restauračním zařízení. Strážníci ho nakonec předali Policistům ČR, jelikož se nepodařilo zkontaktovat jeho rodiče.

Včera v dopoledních hodinách, tedy v době vyučování, si všimla žena

40x40Během jednoho dne byli voláni strážníci ke dvěma případům drobné krádeže v supermarketu, které skončily předáním Policii České republiky. U jednoho muže šlo o opakovaný čin, na druhého byl vydán příkaz k zatčení.

Oba případy se

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web ps 012018

V novém čísle vám představíme činnost strážníků na Obvodním ředitelství Praha 12, v rozhovoru vás seznámíme s projektem metropole Smart Prague, podíváme se na tematiku znevážení úřední osoby a mnoho dalšího…

archiv (od roku 2004)