tisen ikonaPOMOC!
Jsem v tísňové situaci

  odtah ikona        Vyhledávání

Vyhledávání odtažených vozidel

preobjednani ikonaPřestupky

Změna termínu, nezaplacené pokuty

najdi okrskare ikonaVáš strážník
Najdi svého okrskáře

chci se stat straznikem ikonaNábor
Nábor nových uchazečů

alkohol auto nadychano 201611.9.2017

 VIDEO 

Strážníci odhalili řidičku a řidiče pod vlivem alkoholu

Další dva případy šoférů pod vlivem alkoholu zaznamenali pražští strážníci o uplynulém víkendu. Oba případy dále šetří státní policisté.

První případ zaznamenali strážníci z Prahy 11 v sobotu krátce po třetí hodině ráno. Hlídka byla vyslána do baru ve Valentově ulici, kde se měly nacházet dvě opilé problémové zákaznice. Když strážníci přijeli na místo, dvojice žen odpovídající popisu zrovna nastoupila do vozidla a odjížděla směrem do ulice Květnového vítězství. Tam strážníci vozidlo zastavili. Řidička byla na první pohled opilá a byl z ní cítit alkohol. Provedenou dechovou zkouškou jí byla následně naměřena hodnota ve výši téměř dvě promile. Strážníci ženu omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předali Policii ČR k dalšímu opatření.

Další případ se stal v neděli po poledni. Autohlídka strážníků z obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 přijala oznámení, že v Jankovcově ulici rozváží pizzu opilý řidič. Pracovník pizzerie hlídce sdělil, že kurýr je zjevně pod vlivem alkoholu. Hlídka následně vozidlo pro rozvoz pizzy s údajně opilým řidičem za volantem nalezla a zastavila. Provedenou dechovou zkouškou mu strážníci naměřili bezmála dvě a půl promile. Událost si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala k dalšímu opatření Policie ČR.

Aktuálně:

alkohol auto nadychano 201621.9.2017

Strážníci zadrželi během jednoho dne dva řidiče pod vlivem alkoholu

Číst dál...

násilí nový 201619.9.2017

Agresivní muž řádil na pražském úřadu práce

Číst dál...

prvni pomoc novy 201619.9.2017

Strážníci zachránili život seniorce, která upadla ve svém bytě

Číst dál...

ROČENKA K 25 VÝROČÍ MĚSTSKÉ POLICIE 

cz brozura ikona

 PRAŽSKÝ STRÁŽNÍK 

Aktuální číslo (pdf)

08/2017

titulka9 2017

V novém čísle Vás provedeme linkou 156 na Praze 2, podíváme se na počátky vzniku tohoto časopisu, již v krátkosti probereme nový výstrojní řád a další...

archiv (od roku 2004)